Twoje umiejętności, nasza misja od 2011 roku

ELEKTRYK PRZEMYSLOWY

Niemiecka firma TROBA UG na Bawarii zatrudni Elektrykow przemyslowych

OFERUJEMY:

  • Stala umowe o prace
  • Bardzo nowoczesne środowisko pracy w firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie  3100 Euro netto/ etat

Zatrudnienie na pełny etat w systemie 1 zmianowym

  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę pokoje 1 osobowe z Wi-fi
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych
  • Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę  medyczną także w trakcie  pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny.

OBOWIĄZKI:

.     Podlaczanie i okablowywanie agregatow I kompresorow w pojazdach specjalnych

  • Przedmontaż, główne prace montażowe i integracja elektrycznych podzespołów prefabrykowanych z elementami głównymi
  • Montaż podzespołów zgodnie z rysunkiem technicznym i schematami elektrycznymi
  • Łączenie głównych podzespołów w razie potrzeby
  • Przekazanie urządzeń produkcyjnych wraz z zapisem w protokole przekazania
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla stanowiska

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe: elektronik urządzeń elektroenergetycznych, elektryk przemysłowy, mechatronik lub inne porównywalne
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego B1
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość schematów elektrycznych
  • Znajomość nowych technologii
  • Zdolności manualne
  • Zmysł techniczny
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy i własny samochód mile widziane

link do aplikacji :

Aplikuj online już teraz jako ELEKTRYK PRZEMYSLOWY

    Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności!

    Szczegóły oferty pracy:
    Początek pracy:

    29.07.2024
    Miejsce pracy:

    Bawaria
    Wynagrodzenie brutto:

    4600 € brutto
    W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt!