Twoje umiejętności, nasza misja od 2011 roku

OPERATOR FREZARKI CNC

Niemiecka firma Troba UG na Bawarii zatrudni operatorow maszyn CNC

Oferujemy:
•      Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem
próbnym
•      Atrakcyjne wynagrodzenie
•      Zatrudnienie na pełen etat
•      Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, komfortowy pokój 1-
osobowy z Internetem oraz dostępem do kuchni i łazienki
•      Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
•      Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na
terenie Niemiec
•      Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach
organizacyjnych
•      Wsparcie w trakcie zatrudnienia w Niemczech
•      Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim

Wymagania:
•      Wykształcenie kierunkowe
•      Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC min. 2 lata
•      Umiejętność czytania rysunków technicznych
•      Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
•      Umiejętności programowania maszyn sterowanych numerycznie mile
widziane
•      Prawo jazdy oraz własny samochód (warunek konieczny)

Obowiązki:
- Obsługa 5 osiowej frezarki CNC
- Obróbka materiałów metalowych – frezowanie, fazowanie etc
- Obsługa i programowanie obrabiarek ze sterowaniem Heidenhain
- Wykonywanie detali na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej
- Opieka nad narzędziami, maszynami i urządzeniami
- Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Aplikuj online już teraz jako OPERATOR FREZARKI CNC

    Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności!

    Szczegóły oferty pracy:
    Początek pracy:

    30.07.2024
    Miejsce pracy:

    Bawaria
    Wynagrodzenie brutto:

    2400€ netto/ 168h
    W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt!