Twoje umiejętności, nasza misja od 2011 roku

LAKIERNIK PRZEMYSLOWY

Niemiecka firma TROBA UG w Niemczech na Bawarii zatrudni LAKIERNIKOW PRZEMYSLOWYCH

Zakres obowiązków:
-wykonywanie prac przygotowawczych pod lakierowanie (odtłuszczanie, obróbka wstępna,
szpachlowanie itp.)
- lakierownie natryskowe konstrukcji stalowych  w zaleznosci od zamowienia
-  prace wykończeniowe
- kontrola jakości wykonanej pracy

Wymagania:
- mile widziana znajomość j. niemieckiego
- doświadczenie w lakierowaniu konstrukcji stalowych
natryskowe (*na to stanowisko nie zatrudniamy lakierników samochodowych)
-prawo jazdy oraz własny samochód
-doświadczenie zawodowe min. 3 lata

Oferujemy:
- wynagrodzenie od 2800 € netto
- stala umowę o pracę
-zapewniamy zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z dostępem do internetu
-możliwość zrobienia płatnych nadgodzin

Aplikuj online już teraz jako LAKIERNIK PRZEMYSLOWY

    Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności!

    Szczegóły oferty pracy:
    Początek pracy:

    29.07.2024
    Miejsce pracy:

    Bawaria
    Wynagrodzenie brutto:

    od 2800 € netto
    W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt!